Články

Umělý kámen Technistone pro moderní interiéry

11.7.2024

Umělý kámen se stal v posledních letech jedním z nejoblíbenějších materiálů pro moderní interiéry. V této oblasti vyniká tvrzený kámen Technistone - prvotřídní produkt vhodný jak pro kuchyňské desky, tak pro koupelny a další interiérové prvky. Co dělá umělý kámen Technistone tak populárním a jaké jsou jeho hlavní výhody?

Kompaktní pracovní desky

27.6.2024

Kompaktní pracovní desky jsou stále populárnější volbou pro moderní kuchyně díky své odolnosti, vzhledu a praktickým vlastnostem. Tyto desky, vyrobené z vrstveného vysokotlakého laminátu (HPL), nabízejí širokou škálu designových možností a jsou ideální pro náročné kuchyňské prostředí.

Postformingová laminátová pracovní deska

19.5.2024

Hledáte moderní a praktické řešení pro vaši kuchyňskou pracovní plochu? Postformingová laminátová pracovní deska může být tou správnou volbou. Jedná se o desku, která je vyrobena z vysoce kvalitního laminátu a upravená technologií postformingu. Tento proces zahrnuje zahřívání laminátu tak, aby se dal snadno tvarovat, a poté jeho aplikaci na dřevotřískovou desku. Výsledkem je hladký a odolný povrch bez spojů, který je ideální pro použití v kuchyních.

Lamináty PerfectSense Matt od firmy Egger jsou kombinací elegance a odolnosti

30.4.2024

Pokud hledáte povrchový materiál, který spojuje perfektní vzhled s maximální odolností, nemusíte hledat dál. PerfectSense Matt lamináty od renomované firmy Egger přinesou do vašeho interiéru eleganci a styl bez kompromisů.

Domácí pracovna pro efektivní práci z domova

27.3.2024

V dnešní době stále více lidí hledá možnosti práce z domova, ať už z důvodu flexibility, snížení doby dojíždění nebo změn v pracovních podmínkách způsobených globální situací. Jednou z nejdůležitějších součástí úspěšné práce z domova je prostředí, ve kterém pracujete. Domácí pracovna není pouze o vykonávání práce, ale může být také místem, které vám pomáhá zvýšit produktivitu a soustředěnost.

Proč jsou velké posuvné šatní skříně trendem moderního bydlení?

21.2.2024

Šatní skříně jsou nedílnou součástí každého domova, a když přichází na prostorově úsporná a stylová úložná řešení, velké posuvné šatní skříně zaujímají vedoucí pozici. Tyto multifunkční kusy nábytku přinášejí do moderních domů nejenom praktičnost, ale také eleganci a designový rafinovaný stylu. Proč jsou tedy stále populárnější a jak mohou vylepšit váš domov?

Šatní stěna s věšáky vám uspořádá oblečení

17.1.2024

Šatní stěna s věšáky je nezbytnou součástí každého dobře organizovaného domova. Vždyť kdo by chtěl mít všude rozházené oblečení. Navíc nejenže je funkční pro ukládání oblečení, ale také může být estetickým doplňkem vaší ložnice nebo šatny. Tento praktický kus nábytku je navržen tak, aby usnadnil uspořádání vašich šatů, doplňků a dalších osobních věcí.

Málo prostoru? Problém vyřeší šatní skříně na míru

18.12.2023

Špatně se vám ve skříni vybírá oblečení? Máte pocit, že nosíte stále to stejné, i když jde skříň sotva zavřít? A přibyly vám například příchodem dětí nové hromady prádla, pro které marně hledáte místo, i když skříň na oblečení máte? Máme jednoduchou pomoc – šatní skříně na míru vyřeší všechny tyto starosti. Navíc vykouzlí spoustu nového úložného prostoru a do stávajícího interiéru krásně zapadnou.

Bílý nábytek do obývacího pokoje

14.11.2023

Zařizování obývacího pokoje je vždy zábavnou činností. Je to místo, kde trávíme spoustu času s rodinou a přáteli, takže je důležité, aby byl tento prostor co nejpohodlnější, funkční, reprezentativní a hlavně, aby jsme se v něm cítili příjemně. Jedním z nejoblíbenějších trendů v oblasti nábytku pro obývací pokoje je bílý nábytek.

Nový nábytek do studentského pokoje

30.10.2023

Vyrostla vaše ratolest z dětských školních let? Potom je potřeba nejen jeho neustálá obměna šatníku, které se jistě nevyhnete, ale i nábytku do pokoje. A jaký by takový správný studentský pokoj měl být? Především funkční, moderní a osobitý. Ve svém pokoji by se váš potomek měl cítit dobře a bezpečně. A také by měl odrážet osobnost vašeho dospívajícího člena rodiny. Dejte si tedy s výběrem nového nábytku do studentského pokoje záležet!

12 3 4