Články

Poctivá vestavěná skříň na míru

27.10.2022

Stavíte, přestavujete nebo inovujete? Vsaďte na vestavěné skříně na míru! Poctivá vestavěná skříň na míru najde své místo v každé místnosti vašeho domova. Její kvality ocení i ten nejnáročnější zákazník.

Vestavěné skříně do ložnice

29.9.2022

Ložnice se samozřejmě stává jednou z místností domova, na které si opravdu dáváme záležet. Je místem odpočinku a relaxace, takže se v ní toužíme cítit dobře a užívat si pohodičku, při níž nechceme být rušeni. Vestavěné skříně do ložnice vám umožní realizovat spoustu požadavků, které od tohoto funkčního nábytku očekáváme.

Top vestavěné šatní skříně

30.8.2022

Vestavěné šatní skříně jsou top při pořizování nového nábytku a vybavení celého domova. Nabízí spoustu inovativních řešení a nápadů, které se shodují na jednom - poskytnout co nejvíce úložného prostoru, který potřebuje každá domácnost.

Vestavěné skříně do předsíně

28.7.2022

Ptáte se, proč si pořídit do předsíně právě vestavěné skříně?
Pokud si zařizujete nový byt či dům, nebo se chystáte na rekonstrukci, určitě se zamýšlíte nad otázkou, jak nejlépe využít veškerý prostor, jejž máte k dispozici. Předsíň patří často mezi místnosti, které bývají upozaďovány před těmi hlavními. Avšak právě předsíň je místností, jež vítá vás i ostatní příchozí. 

Interiéry Jakl – poctivé kuchyně z Trutnova

27.6.2022

Kuchyně je královstvím celého domova, kde se odehrává spousta kulinářských kouzel i rodinných setkání. Hýčkejte se a nechte si novou kuchyni vyrobit na míru svým představám. Interiéry Jakl jsou zakázkovým truhlářstvím z Trutnova, které je vybudované na poctivé práci majitele a spolehlivosti celého týmu.

Rohové kuchyně na míru

23.5.2022

Kuchyň dělá domov. Nejen že je královstvím každé hospodyňky i mistra kuchaře, ale zároveň je místem setkávání a trávíme v ní spoustu času. Je tedy důležité, abychom se v ní cítili příjemně a byla přesně podle našich představ. Pokud i vy toužíte po kuchyni do tvaru L, pak bude rohová kuchyně na míru ta pravá pro vás.

Sektorové kuchyně vs. kuchyně na míru

28.4.2022

Plánujete novou kuchyň? V tom případě stojíte před otázkou, zda zvolit sektorovou kuchyň, nebo se s pomocí zručného truhláře pustit do návrhu a realizace kuchyně na míru. Obě možnosti mají svá pro a proti a my vám v dnešním článku pomůžeme s rozhodováním.

Tipy na vnitřní uspořádání kuchyně

15.3.2022

Mít krásnou kuchyni je samozřejmě důležité, ovšem mnohem podstatnější je její účel, a tím je příprava a vaření jídla. I proto byste měli při zařizování klást velký důraz na vnitřní uspořádání kuchyně. Díky správné organizaci v ní budete mít vše přehledně uspořádané a po ruce.

Správné uspořádání kuchyně vám ušetří práci

25.2.2022

Kam mám umístit dřez, kde bude lepší mít troubu nebo kam postavit lednici? Plánování kuchyně není na první pohled vůbec snadné, ovšem když se na to zaměříte podrobněji, zjistíte, že existují určitá pravidla, která vám pomohou zařídit kuchyni k vaší naprosté spokojenosti. Uspořádání kuchyně je totiž naprosto zásadní.

Propojení kuchyně s obývákem má spoustu výhod

18.1.2022

Ať už vám to přijde jako dobrý nápad, nebo máte radši tyto místnosti oddělené, faktem je, že za poslední roky se propojení kuchyně s obývákem stalo naprosto běžné a stále více požadované - málokterý moderní byt nebo dům má dnes tyto místnosti zvlášť.

12