Články

Bílý nábytek do obývacího pokoje

14.11.2023

Zařizování obývacího pokoje je vždy zábavnou činností. Je to místo, kde trávíme spoustu času s rodinou a přáteli, takže je důležité, aby byl tento prostor co nejpohodlnější, funkční, reprezentativní a hlavně, aby jsme se v něm cítili příjemně. Jedním z nejoblíbenějších trendů v oblasti nábytku pro obývací pokoje je bílý nábytek.

Nový nábytek do studentského pokoje

30.10.2023

Vyrostla vaše ratolest z dětských školních let? Potom je potřeba nejen jeho neustálá obměna šatníku, které se jistě nevyhnete, ale i nábytku do pokoje. A jaký by takový správný studentský pokoj měl být? Především funkční, moderní a osobitý. Ve svém pokoji by se váš potomek měl cítit dobře a bezpečně. A také by měl odrážet osobnost vašeho dospívajícího člena rodiny. Dejte si tedy s výběrem nového nábytku do studentského pokoje záležet!

Nábytek do kanceláře aneb spojení elegance, funkčnosti a produktivity

19.9.2023

Nábytek do kanceláře je alfou i omegou každého pracovního prostoru. Jeho výběr a uspořádání mohou významně ovlivnit pracovní atmosféru a produktivitu zaměstnanců. Moderní nábytek se vyznačuje spojením elegance, funkčnosti, ergonomického designu a splněním náročných požadavků dnešního pracovního života.

Dětský pokoj na míru je nejlepší volbou

22.8.2023

Pokojíček pro děti není jen místem ke spánku a ke hraní, ale také prostředím, které by mělo podněcovat dětskou fantazii, učit vaše malé neposedy organizaci a zároveň sloužit i praktickým potřebám rodičů. Vytvoření dětského pokoje na míru má výhodu nejen co se týče jeho vzhledu, ale také funkčnosti, využití každého volného prostoru a možnost přizpůsobit se rostoucím potřebám vašeho dítěte.

Vytvořte si kulinářský ráj díky kuchyni na zakázku

20.7.2023

Obchodní domy se zaměřením na nábytek nabízejí pestrou paletu kuchyní, ze které si jistě mnoho domácností vybere tu svoji. Vždy se však jedná o prefabrikát a skládačku, což znamená, že nezbývá prostor na individuální požadavky a řešení na míru. Pokud hledáte tu pravou kuchyni a nechcete neosobní řešení, jsme tu pro vás – vytvoříme vám kuchyni na zakázku, která splní všechna vaše přání a potřeby.

Nábytek na zakázku Trutnov

17.6.2023

Toužíte po dokonalém nábytku? Proměňte své představy ve skutečnost! S nábytkem na zakázku si vytvoříte harmonický domov snů, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně.

Malé kuchyně do paneláku

20.5.2023

Chystáte se k rekonstrukci malé kuchyně do paneláku? Nenechte se v plánování omezit prostorem! I v menším bytě můžete mít kuchyň svých snů! Stačí ji šikovně navrhnout a využít opravdu každého centimetru místa.

Postel na zakázku vám vylepší celý den

19.4.2023

Znáte něco lepšího, než se dobře vyspat? Kvalitní spánek je nerozlučně spjatý s kvalitní postelí. Jakmile se dostatečně a kvalitně nevyspíte, celý den budete unavení. Naopak pokud se vyspíte do růžova, svět hned vypadá veseleji, a vy jste nabití energií. A proto se vyplatí investovat do postele na zakázku.

Výroba kuchyní a ložnic na zakázku

22.2.2023

Kuchyně a ložnice jsou místnostmi, ve kterých trávíme nejvíce času. Kuchyně bývá srdcem domova, místem, kde se všichni rádi schází a povídají si, co se ten den událo. Ložnice nám slouží k odpočinku, stává se útočištěm, kde se můžeme schovat před světem a užít si mnohdy vzácné chvilky klidu. Proto je důležité, abychom měli kolem sebe prostředí, v němž se cítíme dobře a bezpečně. Aby vše bylo přesně podle vašich představ, je tu výroba kuchyní a ložnic na zakázku.

Poctivá vestavěná skříň na míru

27.10.2022

Stavíte, přestavujete nebo inovujete? Vsaďte na vestavěné skříně na míru! Poctivá vestavěná skříň na míru najde své místo v každé místnosti vašeho domova. Její kvality ocení i ten nejnáročnější zákazník.

12 3