Kuchyně na míru

Kuchyně jsou dnes nedílnou součástí obytných prostorů a po ložnici je to další místo, kde trávíme nejvíce času. Ať už při vaření nebo stolování chceme mít kolem sebe příjemné prostředí. A právě proto je tu naše interiérové studio Jakl, abychom pro vás navrhli moderní či klasickou kuchyň na míru přesně podle vašich představ. Důraz klademe nejen na propracovaný design a kvalitní materiály, ale také na ergonomii prostoru, díky které při vaření ušetříte spoustu své energie.

Moderní kuchyně s nápadem

Při návrhu moderních kuchyní se zaměřujeme na poslední trendy - jednak na čisté rovné linie, ale i extravagantní a funkční prvky zároveň. Pracujeme s atraktivními materiály, jako jsou imitace dřeva a exotické dýhy, různě povrchově upravená skla, přírodní či umělé kameny a dále také nerezové či hliníkové prvky. Koncept moderní kuchyně volí zákazníci zvláště, když mají propojenou kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Jednotným designem nábytku a barev umíme vytvořit originální interiér.


Luxusní a chytré kuchyně

Pracujeme s nejnovějšími kvalitními materiály, ať už to jsou desky na kuchyňské linky, obklady, kování, pojezdy a další. Luxusní kuchyně mají nejen špičkové materiály, ale především chytré řešení dispozic a ergonomie. Vzhled je většinou střídmější, ale díky jednoduchým liniím nadčasový.

Klasická a rustikální kuchyňská linka

Při návrzích těchto kuchyní volíme spíše střízlivý a nadčasový design, který nepodléhá módním trendům. Samozřejmě i v tomto případě si dáváme záležet na designové jednotnosti a kvalitě použitých materiálů, aby vám kuchyňská linka vydržela léta.

Máte nějaké otázky nebo chcete připravit nezávaznou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat!