slider

Kuchyně na míru Nezávazná poptávka

Kuchyně jsou dnes nedílnou součástí obytných prostorů a po ložnici je to další místo, kde trávíme nejvíce času. Ať už při vaření nebo stolování chceme mít kolem sebe příjemné prostředí. A právě proto je tu naše interiérové studio Jakl, abychom pro vás navrhli moderní či klasickou kuchyň na míru přesně podle vašich představ. Důraz klademe nejen na propracovaný design a kvalitní materiály, ale také na ergonomii prostoru, díky které při vaření ušetříte spoustu své energie.

Luxusní a chytré kuchyně

Pracujeme s nejnovějšími kvalitními materiály, ať už to jsou desky na kuchyňské linky, obklady, kování, pojezdy a další. Luxusní kuchyně mají nejen špičkové materiály, ale především chytré řešení dispozic a ergonomie. Vzhled je většinou střídmější, ale díky jednoduchým liniím nadčasový.

luxusni a chytre kuchyne

Klasická a rustikální kuchyňská linka

Při návrzích těchto kuchyní volíme spíše střízlivý a nadčasový design, který nepodléhá módním trendům. Samozřejmě i v tomto případě si dáváme záležet na designové jednotnosti a kvalitě použitých materiálů, aby vám kuchyňská linka vydržela léta.

klasicka a rustikalni kuchyne
 

Nejnovější realizace

realizace

Kuchyňská linka Dvůr Králové nad Labem

Jednořadá kuchyň s pracovním ostrůvkem, je výborné řešení u propojení obývacího a kuchyňského prostoru.

Poptat podobné
realizace

Kuchyňská linka Pardubice

Využití každého úložného místa i za pomoci Blum Space Corner pro rohové zásuvky. Žulová pracovní deska a keramický obklad Hexagon.

Poptat podobné
realizace

Kuchyňská linka Jívka

Kuchyň do tvaru „U“ je pro úsporu času při vaření, nejlepší volbou. Odsavač par integrovaný v indukční plotně.

Poptat podobné
realizace

Kuchyňská linka Trutnov

Méně je někdy více – barevnou jednoduchost této kuchyně doplňuje dělící pult a skleněný obklad v mátové barvě, na stěně betonová stěrka a světlá pracovní deska Technistone.

Poptat podobné
realizace

Kuchyňská linka Praha

Jednořadá kuchyň má pracovní desku z 12mm kompaktní desky, která odolává vodě a je snadná na údržbu. Umožňuje spodní osazení dřezu a frézování odkapových drážek.

Poptat podobné
realizace

Kuchyňská linka Pilníkov

Oblíbené provedení kuchyně tvar „U“, bezúchytové Tip On otevírání a obkladová deska v dekoru betonové stěrky.

Poptat podobné