Vestavěné skříně a předsíně

V našem interiérovém studiu Jakl realizujeme vestavěné skříně na základě dlouholetých zkušeností, které uplatňujeme jak při prvních konzultacích se zákazníky, tak při následném vytváření grafických návrhů i samotné realizaci vestavěných skříní. Zakládáme si na osobním přístupu a s každým zákazníkem pečlivě probíráme každý detail, aby výsledná skříň odpovídala přesně jeho potřebám.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru maximálně využívají prostor, který máte k dispozici a dokonale se mu přizpůsobí, proto se hodí prakticky kamkoliv od sklepa až po půdu. Další výhodou oproti sériové výrobě je variabilní uspořádání vnitřku skříně dle vašich potřeb. 


Proč jsou vestavěné skříně tak oblíbené?

  • využijí každý centimetr volného místa
  • výsledná podoba je podle představ zákazníka
  • styl a design je připraven na míru interiéru
  • individuální řešení skladových prostor

Výroba vestavěných skříní

Samozřejmostí je zhotovení 3D grafického modelu a cenové kalkulace. Můžete si vybírat ze širokého sortimentu kvalitních materiálů v mnoha barevných variantách, značkového kování, pojezdů, úchytek a funkčních doplňků, díky nimž budete mít ve své skříní vždy pořádek a přehled. Výroba vestavěných skříní podle představ zákazníka má výhodu nejen v tom, že plníme vaše sny, ale především vás při návrhu seznámíme s veškerými materiály, které při realizaci použijeme. Naším standardem je precizní výroba a montáž.

Předsíňové stěny

Předsíň většinou bývá první místností kam vkročí vaše návštěva. Ohromte ji vynalézavým zpracováním předsíňové stěny, ať už v designově minimalistickém stylu či se 100% využitím každého centimetru pomocí vestavěných skříní vhodných především do malých předsíní.

Přijďte se k nám poradit, jaké řešení bude pro vás to pravé. Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku.