Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek je hlavní vizitkou každé společnosti. Starým a nemoderním nábytkem na klienta, kterého pozvete k vám na schůzku, moc dojem neuděláte a image firmy to také neprospívá. Nábytek vyrobený na míru navíc funkčně využije všechny prostory a zpříjemní tak každé pracoviště, kde trávíme třetinu každého dne.

Moderní kancelářský nábytek

Nabízíme široký výběr možností realizací moderního kancelářského nábytku z naší modelové řady, kterou neustále rozšiřujeme a přizpůsobujeme ji aktuálním trendům v barvách a materiálech. Momentálně jsou velmi oblíbené především laminované desky na kancelářské stoly a skříně imitující přírodní materiály, nejčastěji s dekorem dřevin. Aby se předešlo zamotaným kabelům, vedeme je kabelovými průchodkami a ukládáme je do kabelových žlabů.


Výroba kancelářského nábytku na míru

Při výrobě kancelářského nábytku myslíme i na ergonomii prostoru, která vychází především z výšky uživatelů a velikostí pracovní plochy. Vždy se snažíme maximálně využít daný prostor. V nabídce máme i pohodlné kancelářské židle od firem Alba CR a Sedia.

Flexibilní nábytek do kanceláře

Náš nábytek do kanceláře je flexibilní a můžete jej bez větších problémů kdykoliv opětovně rozložit (tzv. LEGO). Skříně lze vyrobit tak, aby z nich bylo možné vytvořit dělící příčky, mezi jednotlivými kancelářskými pracovišti. Již od návrhu pracujeme s rozložením prostoru a představami klientů tak, aby výsledné pracoviště bylo efektivní a vzhledově příjemné.

Řešíte nábytek do kanceláře? Chcete výrobu na míru? Neváhejte nás kontaktovat