O nás - Interiéry Jakl

Samostatná historie firmy se píše od roku 2005. Dříve se firma jmenovala IOTA, kdy název odrážel původní záměr podnikání - zkratka IOTA vzešla ze slov Interiéry občanům Trutnovska. Ovšem okruh zákazníků se začal velice rychle rozšiřovat a dávno již překročil hranice Trutnovska.

V roce 2015 prošla firma změnou designu i názvu, který nese jméno majitele a garanta všech zakázek, Lukáše Jakla. Interiéry Jakl jsou zakázkovým truhlářstvím, které se zaměřuje především na návrhy a výrobu interiérů. Díky spolupráci se zručnými řemeslníky z dalších oborů vám může nabídnout nejen nové vybavení bytu či kanceláře, ale také kompletní rekonstrukci.

Zakázky jsou realizované především v Hradci Králové, v Praze, ale také v Berlíně a dalších oblastech.

Vložte do nás svou důvěru, jako to udělali naši spokojení zákazníci před vámi a užijte si radost z tvorby a užívání nové kuchyně, dětského pokoje, ložnice či kanceláře. Garantujeme smluvně stanovené ceny, dodací termíny a vysokou kvalitu. Samozřejmostí jsou grafické fotorealistické návrhy a vysoká podpora technického zázemí.

Kontaktujte nás pro dotazy, poradenství či nezávaznou nabídku, ale také během záruční a pozáruční doby - jsme tu pro váš interiér.