Kompletní nabídka

Zakázkové truhlářství Interiéry Jakl realizuje veškeré interiérové vybavení, ať už se jedná o nové kuchyně, ložnice, dětské pokoje či vestavěné skříně do předsíně.

Jelikož se nevěnujeme pouze našemu oboru, ale spolupracujeme i se zedníky, elektrikáři, topenáři a podlaháři, nezaskočí nás žádná vaše rekonstrukce. Se všemi řemeslníky pracujeme dlouhodobě, tím pádem můžeme garantovat dobře odvedenou práci ve všech řemeslech.

Jak u nás probíhá zakázka?

Nejprve si spolu domluvíme schůzku a pokud nemůžete dorazit do našeho studia, není pro nás problém přijet za vámi. Načrtneme první návrh, který s vámi v průběhu tvorby konzultujeme a zapracujeme do něj vaše případné připomínky. K návrhu dostanete položkovou cenovou nabídku. Následuje druhá schůzka a doladění návrhu realizace.

Následně dochází k podpisu smlouvy o dílo (nebo objednávky) ve které je pevně stanovená cena, termín dodání a záruční doba. Vlastní realizace u kuchyní je většinou do 6 ti týdnů. Konkrétní den nástupu na montáž je dohodnut přibližně týden předem. Montáž trvá jeden až tři dny - v závislosti na složitosti objednávky. Po ukončení montáže následuje předání díla předávacím protokolem, seznámení s obsluhou spotřebičů, popř. údržbou.